Úvod / Zárubně a obložky HANÁK

Zárubně a obložky HANÁK

Zárubně a obložky HANÁK
Zárubně a obložky HANÁK
Zárubně a obložky HANÁK

Obložkové zárubně od české společnosti HANÁK jsou známé díky detailnímu řemeslnému zpracování a zároveň elegantnímu řešení. Jedinečné zkosení a zaoblení obložek dodává zárubním specifické vlastnosti, které jsou na trhu jedinečné. Samotné obložky od společnosti HANÁK nejsou k sobě klasicky spasované rovné plochy s ostrými rohy, jak je můžeme vidět u jiných výrobců dveří. Obložky zárubní od společnosti HANÁK jsou na rozdíl od klasických, které dostanete u jiných výrobců na vnitřní straně jemně bombírované. Všechny rohy obložení zárubní jsou standardně zakulacené. Spojení obložkových zárubní v rozích provádíme v různých provedeních a to v 45 ° u dýhy a 90 ° u lakovaných zárubní. Zárubně vyrábíme prakticky ve všech povrchových úpravách, tak aby odpovídaly dekoracím dveří. Úpravy zárubni provádíme i pro náročnější zákazníky a to i ve velmi vysokém lesku.


Obložkové zárubně Hanák jsou do světlosti 2100mm standardně osazované dvěma skrytými závěsy. V případě, že světlá výška překročí tuto hranici, obložkové zárubně jsou v tom případě osazovány třemi skrytými závěsy. 


Přednosti dveří Hanák:

 

  • Detailní zpracování
  • Jedinečné zkosení a zaoblení hran
  • Dodáváno ve všech povrchových úpravách
  • Vysoká odolnost vůči vlhkému prostředí
  • Moderní design
  • Bezpečnost
  • Vyráběné v několika barevných kombinacích

 


Montáž bezpečnostních dveří Hanák 


Zárubně se instalují až v konečné fázi stavby, konkrétně do stavebního otvoru, když už jsou hotové omítky a položená podlaha. Pro správné osazení bezpečnostních dveří je třeba správné a kvalitní osazení. Pro tento účel montáže společnost Hanák zaškolila dostatečné množství pracovníků, kteří tak získali potřebnou certifikaci pro osazení našich bezpečnostních dveří. Samotné dveře Vám mohou pracovníci osadit i do klasických kovových zárubní, kde před montáží provedou potřebné, odborné úpravy.