Úvod / Výroba dveří HANÁK

Výroba dveří HANÁK

Výroba dveří HANÁK
Výroba dveří HANÁK
Výroba dveří HANÁK

 

Společnost Hanák Nábytek a.s. je již několik let lídrem na trhu ve výrobě kompletního vybavení interiéru. To, že je momentálně mezi absolutní špičkou v tomto oboru vděčí dlouholetým zkušenostem ze světa, které k tomuto úspěchu výrazně pomohly. Cílem společnosti je především dodat každému našemu zákazníkovi jen tu nejvyšší kvalitu výrobků s vynikajícím a jedinečným designem, který nikde jinde nenajdou. Kromě toho se však společnost Hanák nábytek a.s. snaží vyjít vstříc každému zákazníkovi a také proto je nábytek Hanák dostupný široké veřejnosti.


Společnost Hanák nábytek a.s., která na trhu s nábytkem působí již od roku 1990 je dnes považována za symbol kvality a prestiže bez kompromisů. Za více než 20-ti letou existenci se nám podařilo kromě úspěšného působení na českém trhu prorazit i na zahraničním trhu s nábytkem. 


Moderní interiérové dveře do Vašeho domu


Designové interiérové ​​dveře HANÁK jsou navrženy tak, aby vytvořily dokonalou harmonii s ostatním interiérem v bytě nebo domě. V nabídce interiérových dveří Vám nabízíme dveře plné, prosklené, v provedení jedno nebo dvoukřídlé dveře. Vybrat si navíc můžete mezi otevíracími, posuvnými dveřmi do stavebního pouzdra nebo mezi posuvnými dveřmi na stěnu. O vysokou kvalitu dveří se stará speciální konstrukce dveřního křídla, která také zaručuje vysokou mechanickou a protihlukovou odolnost. Kromě toho jsou dveře standardně vybaveny magnetickým zámkem a speciálními zapuštěnými závěsy.


Všechny dveře jsou dodávány s 5 letou zárukou včetně zárubní. Mimo toho je výhodou dveří od společností Hanák, že jsou vysoce odolné proti vlhkosti a vysoké teplotě. Z toho důvodu nebudete už muset platit navíc za zvýšenou odolnost vůči vlhkosti, protože všechny dveře Hanák jsou proti vlhkosti standardně vybaveny. Díky použité konstrukci a povrchové úpravě Hanák Dveře vydrží bez poškození i při teplotě do 500 ° C, což by pro dveře od jiných výrobců mohlo mít fatální následky. Samozřejmostí dveří od společnosti Hanák je vestavěné těsnění, integrovaný dveřní práh a certifikáty, které jasně deklarují tu nejvyšší profesionalitu a kvalitu našich výrobků.


Filosofie společnosti Hanák nábytek a.s.


Hlavní prioritou společnosti Hanák nábytek a.s. je dovést všechny výrobky k absolutní dokonalosti tak, aby mohly splnit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Společnost Hanák nábytek a.s., přestože v současnosti patří mezi absolutní špičku ve svém oboru v celoevropském měřítku, se neustále rozvíjí, aby Vám mohla nabídnout ty nejlepší a nejmodernější výrobky. Spoléhá především na výbornou atmosféru v týmu pracovníků, kteří mají vždy jedinečnou příležitost rozvíjet svůj talent a nápady, tak aby byli zákazníci nad míru spokojeni. Každodenní týmová práce s techniky, projektanty, designéry, vedoucími pracovníky a hlavně zákazníky, kterých si nadmíru váží, pomáhají společnosti být ještě více před konkurencí.


Cílem společnosti Hanák nábytek a.s. je zajistit každému zákazníkovi jen tu nejvyšší kvalitu. Každý zákazník je důležitý a z toho důvodu vždy nabízíme všem našim klientům stejně kvalitní služby za příznivou cenu, ať už jde o bonitnější zákazníky nebo o širokou veřejnost, která hledá především příznivý poměr mezi cenou a kvalitou. Moderní design, jedinečné provedení a tradiční česká výroba je jedním ze základním pilířů společnosti. V průběhu celé existence firmy se podařilo vytvořit ze značky HANÁK NÁBYTEK značku kvality a zároveň symbol tradiční české výroby za rozumnou cenu.