Úvod / Interiérové dveře HANÁK

Interiérové dveře HANÁK

Dveře MILLENIUM
Dveře TANGO
Dveře PARIS
Dveře SPACE
Dveře SPIRIT
Dveře MATRIX
Dveře BOSTON
Dveře SPIRIT
Dveře SPIRIT

 

Česká společnost HANÁK nábytek patří již několik let mezi lídry interiérového nábytku. Před časem se k nabídce naší společnosti přidali i interiérové ​​dveře, které jsou jedinečné svým designem. Díky možnosti sjednocení designu dveří a ostatního nábytku ve Vaší domácnosti získáte harmonický celek interiéru Vašeho domu, či bytu. Z vašeho příbytku se tak stane doslova designérský skvost, který Vám bude závidět nejeden známý.


Interiérové ​​dveře Hanák jsou dodávány prakticky v každém provedení. Moderní design otevíracích dveří Hanák je navržen tak, aby vyhovoval každému zákazníkovi naší společnosti. Bezfalcové provedení těchto dveří je jedinečné několika prvky především svou funkčností, designem a čistotou provedení. Dveřní křídlo v bezfalcovém provedení je velmi zajímavě zapuštěné v obložkové zárubni, kromě toho navíc tak, aby zbytečně nevyčnívalo do prostoru domácnosti.


Jedinečné ladění s interiérem Vašeho domu


Vzhled interiérových dveří Hanák se vyznačuje čistou linií pro Váš interiér. Tichý chod dveří s vynikající únosností vděčí tomu, že dveřní křídlo je zavěšeno přímo do skrytých zapuštěných závěsů. Dveře jsou dodávány standardně také s magnetickým zámkem, mechanickým prahem, speciálními závěsy s nosností po 50 kg a zesílenou stěnou dveřních křídel. Dalším pozitivem dveří Hanák je vysoká protihluková odolnost a vynikající mechanická odolnost. Dveře Hanák jsou kvalitní český výrobek za rozumnou cenu, navržen tak, aby se hodil každému Vašemu jednotlivému požadavku na sjednocení s interiérem. Abychom byli o krok před konkurencí přichystali jsme si pro Vás i letos několik novinek, některé modely jsme navíc vylepšili o několik praktických konstrukčních řešení. Neváhejte a podívejte se na naši nabídku dveří.

 

Dveře BOSTON
Dveře FRAME
Dveře SPACE
Dveře MATRIX
Dveře SPACE
Dveře SPACE
Dveře MILANO
Dveře STORM
Dveře SPIRIT
Dveře FLAMENCO
Dveře SPACE
Dveře VICTORY
Dveře FLY